Project
The Shopping Center Mediacite

La Strada, La Louvière / Anahtar RakamlarToplam alan: 16 ha
Perakende, restoranlar ve hizmetler: 32,000 sqm GLA
Konut: 600 units
Otel & seminer/konferans merkezi:  100 rooms
Hizmetler ve ofisler:  4,000 sqm
Otopark:  1,100 spaces
Kiralama bilgileri:  info@mena-malls.com
Web sitesi:  www.lastrada-lalouviere.be

La Strada, La Louvière'nin merkezinde, AVM'yi ve eğlenceyi ön planda tutan yeni birçok kullanışlı merkezdir. Ayrıca ek ticari tesisler, konut, bir otel, bir sinema kompleksi, ofisler, çok amaçlı salon ve otoparka da sahip olacak. Keramis Seramik Müzesi ve eski Bosch fabrikası da yeniliklerin birer parçası olacak.

Bu tesisler, trafik sistemlerinin karmaşıklığı göz önünde bulundurularak tasarlanan yeni şık kamusal alanlar, eğlence alanı olarak tasarlanan bir hektarlık park ve bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapacak geniş bir açık salon ile tamamlanacaktır.

La Strada ana yaya akımının gerçekleştiği yerleri -tren istasyonu ve varolan alışveriş caddeleri- birleştirerek La Louvière'nin kert merkezinin çekiciliğine büyük bir katkıda bulanacaktır.

Dikkatli incelemelerin ve kapsamlı çalışmaların bir ürünü olan La Strada, şehrin yerlilerine yaşanabilecekleri yeni iyi, alışveriş yapabilecekleri ve yüksek kalite bir çevrede rahatlayabilecekleri bir mahalle sunarak şehrin geleceği üzerinde radikal değişiklikler yapmaya hazırlanıyor.

www.lastrada-lalouviere.be

La Strada, La Louvière

La Louviere

GALERİ